Szyldy reklamowe jako zróżnicowana reklama wizualna

Szyld reklamowy to najbardziej renomowana odmiana reklamy, występująca jako fragment wolnostojący lub wiszący na elewacji budynku lub zawieszony na specjalnej konstrukcji nośnej. Najczęściej szyldy wykonujemy z płyt PCV lub z blach stalowych ocynkowanych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron:
http://kamelot.info.pl/zewnetrzna/szyldy/
http://kamelot.com.pl/zewnetrzna/szyldy/
http://cennik.kamelot.pl/zewnetrzna/szyldy/

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie !

Szyldy, reklamowe są przestronną i zróżnicowaną kwestią reklamy wizualnej. Forma wykonania szyldu jest współzależna od warunków technicznych jak i inwencji klienta lub naszego grafika. W użytku mamy bardzo szeroki wachlarz surowców do produkcji reklam a cena uzależniona jest od wyboru techniki produkcji. Może być ona zrealizowana przy niewielkim wydatku pieniężnym.

Plansze, szyldy reklamowe wolnostojące mogą być skonsolidowane z podłożem za pomocą specjalnych bloczków betonowych zapewniających trwałość konstrukcji. Forma wykonana jest metodą ploterową lub w postaci druku cyfrowego.

Zalety szyldów reklamowych:

  • wskazuje lokalizację firmy ? szyld reklamowy z nazwą umieszczony na budynku wyraźnie wskazuje twoją siedzibę, a tablice reklamowe zawierają adres, wskazówki (strzałki, mapki), dzięki którym klienci w łatwy sposób do ciebie dotrą,
  • zachęca do wejścia i skorzystania z oferty czy usług ? oryginalna grafika, typografia i kolorystyka powinny jednoznacznie kojarzyć się z oferowanymi produktami, usługami oraz podkreślać ich jakość i wyjątkowość. Warto pamiętać, że większość ludzi to wzrokowcy, których przyciągają przedmioty wyglądające atrakcyjnie. Klienci zwracający uwagę na szyld od razu dokonują oceny i decyzji czy warto skorzystać z oferowanych przez ciebie usług oraz produktów.
  • wyróżnia firmę spośród konkurencji ? oryginalna i wyraźna  reklama ma duży wpływ na wybór klienta. Szyld powinien być spójny z kolorystyką, typografią i innymi elementami identyfikacji wizualnej, które tworzą unikalny image firmy. W walce o przychylność konsumentów liczy się każdy detal. Jeśli obok siebie znajduje się kilka firm oferujących zbliżone produkty klient kieruje się względami estetycznymi i podświadomie wybiera firmę, której identyfikacja wizualna jest mu najbliższa, np. jeśli szuka uczciwego i solidnego kantoru najpierw zwróci uwagę na ten, na którego szyldzie wykorzystano odpowiednią typografię ? masywne litery kojarzące się z solidnością.
  • odzwierciedla filozofię firmy ? nowoczesny szyld reklamowy wskazuje na dynamizm i dostosowanie się do zmieniających realiów. Klient wie, że w takiej firmie spodziewać się może fachowej obsługi, produktów i usług wysokiej jakości. Pokazuje, że dana marka wie, w jakim kierunku chce podążać i jest do tej podróży świetnie przygotowana. Stara, zaniedbana tablica rodem z lat 80′ zapowiadać może coś zupełnie innego ? nie miłą sprzedawczynię w przydymionym fartuchu i produkty pamiętające czasy Gierka. To oczywiste, że klient wybierze firmę z nowym lśniącym szyldem reklamowym.

TYLKO U NAS – WYSOKA JAKOŚĆ DRUKU !

Skontaktuj się z nami a udzielimy ci wyczerpujących informacji

Rodzaje szyldów reklamowych oferowanych przez naszą firmę:

  • Płyta PVC spieniona
  • Płyta PVC kanalikowa
  • płyta metalowa

Z naszymi szyldami każdy klient trafi do Twojej firmy bez problemu !